Zatmění ve Lvu 31.ledna 2018

31.01.2018 10:15

Zatměňový úplněk ve Lvu

Na nebi se dnes odehrává zatmění, nejznámější perioda Luny, odehrávající se za úplňku.

Jeho síla nejvíce vzroste přesně ve 14:27 SEČ odpoledne. Přesto, že zatmění Luny zemským stínem u nás není viditelné(odehrává se na západě Spojených států), z největší pravděpodobností jej cítíme. Noříme se do stínů a jsme v očistném okamžiku. Zasahuje naší psychiku, emoce a prožívání. Mohou vznikat trable, zmatky a nedorozumění. Zatmění slibuje události, které bude potřeba řešit a s nimi spojené zásadní očistné kroky. Vše se projeví naprosto samo. Je potřeba ubrat, netlačit, být v proudu.

Dnešek nabízí možnost důkladně očistit své tělo na všech úrovních od nánosů, odlehčit stravu nebo začít s půstem. Na měsíční zatmění naváže tradičně i sluneční zatmění 15.února. Do té doby se můžeme detoxikovat a pročišťovat. Pokud jde o léčení neduhů je dobré se zaměřit na dýchání a práci s dechem. Vliv Lva spadá k srdci, ke krevnímu oběhu a látky v oběhové soustavě, které doprovází energetickou část, kyslík, emoce, teplo, minerály, výživu pro všechny části. Hlídejme si hrudní a bederní část páteře. Pokud máme problémy se srdcem nepřetěžujme se a odpočívejme.

Luna je podbarvená znamením Lva, jak jsem psala výše. Velkorysost, hravost a srdečnost kraluje. Dokážeme ocenit vše příjemné, co život nabízí.  Luna naléhavě žádá o rozjetí plánů s pocitem mít všechno nebo nic. Upíná svůj zrak na naše potřeby, touhy, vášně a naplnění. Souznění s tím, co leží hluboko v duši a pro co srdce bije. S tím vším přichází ochrana, obdiv a chvála. Jen abychom to nepřehnali s tou pýchou…Přece jen lev je divoká kočka, která občas kouše a škrábe. Považuje se za vyvoleného.

Tento úplněk se dotýká především zamení Lva, Vodnáře, Býka a Štíra ale nejenom jich…

Za těchto nebeských počinů k atmosfeře přispívá Merkur, který dává o sobě vědět. Vstupuje do Vodnáře a sním originální vynalézavé myšlení. Využíváme svou inteligenci, tvorbu, skvělé nápady, pevné nervy a odvahu. Skenujeme informace a využíváme umění být v nadhledu.

                                                                                                                               

Krásnou novou fázi přeji Vám i sobě.