Úplněk 6. září 2017

06.09.2017 08:32

 

 

Zářijový úplněk

 

Měsíc v Rybách se kulatí, k naplnění dojde kolem 9hodiny ráno. Měsíc mnohým způsoboval stresy, únavu, nesoustředění a nenaladěnost. Je to jeho medicína, pradávný způsob očisty těla, mysli a duše. 

Dnes je úplněk posílen Neptunem, který velmi zesiluje prožitky, sny a ponory do podvědomí. Je velmi vhodný pro duchovní práci a meditace. Spouští však také zasněnost, fantazii, únavu a ospalost. 

Tentokrát stojí Slunce v Panně naproti Měsíci v Rybách. Pečeť tohoto spojení nese preciznost, výkonnost a zaměření se na konkrétní činnost. Zaobíráme se svou práci, studiem, školou, pečlivostí, zdravím, cvičením a péči o své tělo. Zárověň se projevuje neklid, nejistota a nepozornost Přepíná se nervová soustava a přehání se kritika. 

Na lháře a tvrďáky dnes funguje Merkur ve Lvu, který se včera točil a nyní rozdává dávku férovosti a vekorysosti.

Dnes začíná svou pouť Mars znamením Panny. Jeho zdrojem je perfekcionismus, smysl pro detail a nasazení energie. Ve zdravotní rovině dochází k nerovnováze ve střevech a zažívání, nárůst virů a bakterií, přichází napětí a křeče ve svalech. Domlouvají se termíny na operace a zákroky.

Můžeme se však také 

připravit na nové příležitosti, které se nám naskytnou. Na nebi se objevují krásné trigony, které plní přání a naplnění. 

Hvězdy radí abychom nebyli moc kritičtí, nikdy nehodnotili, ale vždy každého detilně poznali.