Předpověď pondělí 25.ledna 2016

25.01.2016 08:17

 

Pondělkem se nese stále úchvatný Lví duch s dobrým srdcem.

 Luna stále kráčí znamením Lva a nese sebou spalující touhu, družnost, férovost,a touhu zvítězit. Stále se řeší srdeční záležitosti, vládne odvaha, štědrost,  přátelská atmosféra a veselá zábava. Opřeme se o sílu srdce, věrnost a soucit. Láska je však trochu schlazováná Venuší, která v neděli vstoupila do Kozoroha: jsme zodpovědni, city jsou vážné. Ve vzduchu se vznáší pocit " takle to stačí". Včerejší úplněk uvolnil, co se dalo, přes vášeň, radost a sílu jsme se dostali k novým myšlenkám a vizím. Dnes jsou s námi stále v hlavě či v představách. Je jen na nás, aby se staly skutečností.

Merkur je v konjunkci s Plutem v kvadrátu na Uran. Tohle sepětí, před kterým se neschováme potrvá do Února. Vracíme se ke starým myšlenkám, názorům, mentálním pogramům, informacím. Vše, chce být důkladně prověřeno a prošetřeno. Tenhle film běží stále dokola. Vynořují se vzpomínky a hluboká kontrola svých myšlenek, které jsou těžké a tíživé. To, co vás nepříjemně drží, máte možnost odhalit a změnit. Avšak s tímhle, co hvězdy vytvážejí to nejde, jen tak.To co jde jindy samo, najednou nejde a trčí na mrtvém bodě. Navic se objevuje únava a nemoc.

Užívejme si luxusní péčé ohnivého Lva a nechme se hýčkat veškerými pozornostmi, které se nabízejí. Buďme leniví, když to potřebujeme. Milujme, tančeme, zpívejme a radujme se. Žijme svůj příběh, buďme sobě věrni. S přáním hezkého dne.

Petra