Předpověď na úterý 30.ledna 2018

30.01.2018 20:57

Předúplňkový den, za počínající série prvních zatmění, tochu tlačí. Podléháme rychlým změnám nálad, smutku a možná i stresu.

 Račí Luna potřebuje více péče a ubezpečení, že to, co děláme, děláme správně. Z Uranu a Pluta zachycuje tlaky, ze kterých se nejde vyvléct. Ve vzduchu jsou cítit emoce, sentimentalita, nespokojenost a odříkání.

Pomáhá spojení s Jupiterem jehož doteky jsou úcta, ochota a pomoc druhým lidem.  Dostáváme dávku velkorysosti a dobré nálady.

Na večer  19:53 SEČ vchází Luna do Lva a vypráví příběh o vášni, bez které by ani vesmír neexistoval. Chceme euforii, extázi a radost. Luna nám ji poskytne :-) Můžeme se těšit na zábavu, předvádění, tvořivost, společnost, humor, krásu a smyslnost. Je to rajcovní a sexy prvek.

Zítra nás čeká zatměňový úplněk, který je vždy trochu náročný. Pod vlivem této silné lunární fáze se nedoporučuje zatím dělat rozhodnutí, žádné kaskadérské kousky ani operace. Raději vyčkejme až na další dny. Zítřek mluví o místě zatmění, kdy po nás bude vyžadováno rozhodnutí či nezbytné změny v průběhu cca dvou měsíců. Ale o tom až zítra.