Předpověď na pondělí 21.5.2018

21.05.2018 14:47

 

Slunce vstupuje do Blíženců.

Začátek dne přivanul novou vzdušnou energií. Slunce vstoupilo do znamení Blíženců - život žijeme zvídavostí, pohybem – mentálním i fyzickým. Přichází změny, komunikativnost a nové zkušenosti. Svět je plný objevů, dobrodružství, novinek, cest a informací. V žilách nám proudí dvě síly: přílišná aktivita a náhlé uvolnění, dvojakost a rozpolcenost. Pod vlivem Blíženců v sobě máme neklid a nestabilitu. Ovšem smysl pro humor je téměř neodolatelný a neochota podřídit se, je zřejmá.

Začíná nám živý a zajímavý čas, který rozpohybuje sice bezpečné, ale trochu pohodlné a lenivé vody Býka. Můžeme rozmlouvat, studovat, dozvídat se a smát. Je čas pro naše nápady, fantazii a vize.

Luna je v první čtvrti ve Lvu a vypráví o věcech, které vždy nevychází a nejdou zrealizovat. Někdy překážky v životě můžou být odbočkou, jež nás vedou na lepší místo, než bylo to, kam jsme se původně snažili dostat. Někdy nás učí rozvrhnout si kroky a obrnit se trpělivostí. Vyvolává touhu po blízkosti a hledání blíženeckých duší.

Tak si užijme první blíženecký den tady a teď. Odvažme všechny lodní uzly, chyťme vítr do plachet, zkoumejme, sněme, objevujme…