Nový rok 1.ledna 2017

01.01.2017 19:27

 

Nový rok 2017

 

Veškerý pohyb vesmíru rotuje, vše se přibližuje ke slunci a zase vzdaluje.

V okamžiku přechodu Nového roku se na nebi k sobě přiblížil Mars s Neptunem a vytvořili konjunkci. Ukazují nám neproniknutelnou mlhu, svět jako by se zastavil a kolem panuje nepopsatelné ticho. Přicházejí zmatené jednání, únava a nejistota. Objevují se sklony k požívání různých omamných látek a alkoholu. Tak trochu kocovina. Jak příhodné k novoročním oslavám... Slunce však prozářilo oblohu a bezpečně svítilo na cestu a převzalo pomyslné žezlo pro svou vládu nad tímto rokem. Jsme uklidnění tím, že bude líp.

Uděláme-li si procházku zpět do minulosti, vidíme ještě odraz Neptuna vyvolávající mnoho představ, přání a očekávání s následným Saturnským pádem na pozadí, kdy vždy přicházelo zklamání, starosti a jen tvrdá práce. Tyhle smutky se daly odpracovat, zdálo se že práce je lékem na náladovost. 

Jak se dny střídaly s týdny, zbavili jsme se obávaného Urana s Plutem, kdy jsme se učili poznávat neharmonické vztahy, problémy v pracovní sféře, starosti rodinné i zdravotní. Ukazovaly se pravé tváře lidí, padaly masky a na povrch vycházely křivdy. Byla to místa která byla velmi frustrující a dusivá. Už je to pryč, jsme z toho venku.

Ještě nás čekájí jiné aspekty od planety Uran. Ale tak už to chodí v době Vodnáře. Čekají nás novoty, změny, tradice čí založení nových. Opřít se můžeme o svobodné jednání, kdy si vystačíme být sami sebou.

Jedno je však jisté, celý rok 2017 bude volnější, optimističtější, plný naděje s bohatými myšlenkami.

 

Přeji vám i sobě mnoho dobra, začněte Nový rok s úsměvem.