Novoluní ve Štíru neděle 30.října 2016

30.10.2016 09:45

 

Nov

Tajemná symbolika novoluní přináší vnitřní proměnu a náznak naděje, že vše se dá do pořádku. Měsíc pluje v sítinách znamení Štíra, ve kterých uvízl ve tři hodiny ráno. K novoluní ve Štíru dochází 30.října v 18:39 středoevropského času. Po Pul sedmé večer se rozezní fází přechodu, opuštění starého a připojením se k novému. Tář Luny je ještě zahalená ve stínu, čeká na fázi proměny.

 Stejně tak v nás jsou emoce v plné síle, odehrávající se ve stínohrách. Štír ve kterém je také Slunce i Luna dýchá na polarity, světlo i tmu, lásku i nenávist, radost i smutek, ovládání a podlehnutí, smrt a znovuzrození. Osudové náhody či nenáhody. Duše tiše zpívá píseň o tmách v nichž se ztrácí, o světle v němž je ryzí. Zpívá píseň duše.

 Kreslí nádhernou životní mozaiku, na které se značí moho cest a cestiček, vysokých skal a hor, poklidných potoků nebo bouřlivých řek. Naše duše zná tu správnou cestu. Plánujme svou budoucnost a rozlučme se s minulostí.

Merkur je v krásném trigonu na Neptun a Dračí hlavě, bystrost pronikavé myšlení s intuicí k nám šeptají. Fantazie a cit pro slovo je nám dána darem. V noci se spojuje Luna do konjunkce s Merkurem. Sny jsou nám předkládány jako na podnose, všímejme si jich a všeho, co se v nich odehrává. Jsou v nich skryté zprávy duše, vítr z hvězd... Objeví se léčivé sny, kdy se uvolní, co má být uvolněno.

 

Když se zítra na obzoru objeví stříbřitý měsíční srpek, něco si přejte...

S přáním milého dne napsala Petra Radová.