Lunární předpověď neděle 22.10.2017

22.10.2017 08:48

 

 

Mars přichází do Váh

 

Vzduch voní tlejícím listím, spadlými žaludy a štíplavostí podzimu.

 

Měsíc je stále pod vládou vody a putuje Štírem. A tak i my plujeme pod povrchem a nic povrchního nás ani nezajímá. Můžeme číst mezi řádky s hlubokou intenzitou.

Odpoledne přechází Luna do Střelce s přílivem nové energie, kde je živo.Člověka to někam táhne s chutí něco udělat. Poslední dny přicházela inspirace, pravda, poznání. Hlavním tématem jsou úvahy, rozhovory a cesty. Sport a aktivity nás lákají a baví. 

Je tady čas, kdy přichází Mars do znamení Vah. 

 

Po celý podzim bude našim průvodcem odvahy a síly slova. "Je to Pendragon, který vládne duchem a né mečem".

Je živoucím spojením mezi lidmi a zemí. Mars je bojovník, jehož povinností je znát zvyky každého.

Ve Váhách je Mars se svou ostrostí, prudkostí, odvahou velmi zjemněn, je na cizím území, proto se musí chovat diplomaticky a strategicky, aby dosáhl spravedlnosti a harmonie. Příchází se slovy, kamarádstvím, rozhovory, knihami, uměním, divadly, spolky, spojeními a vztahy. Umí poskytnout nejen zázemí, ale i citové bezpečí. Vztahy se budou harmonicky vyvažovat. Jeho konání je velmi rozvážné.

Ten, kdo na sobě pracuje poskytuje vlídnou tvář a otevřené srdce.

Při neharmonických spojeních můžeme odcházet z nefunkčních vztahů. Setkáme-li se s odvrácenou stranou tohoto Marta, můžeme očekávát manipulaci, místo otevřeného boje. Dá se říct, že ukecá každého a neřekne všechno narovinu. "Na mysl mi přichází, že slovo lháře nic neznamená ani na papíře".

Hvězdy radí vyjadřovat se v těchto časech jasně a jednoznačně a totéž chtějme na oplátku.

 

A je toho více...Měsíc za měsícem, rok za rokem se naše mysl plní zázrakem učení. Jsme pod vlivem Novu ve Váhách, Venuše je ve Váhách, Slunce ještě stále ve Vahách a Mars se dnešním večerem připojuje k tomuto učení. Hvězdný příslib je o spojení protikladů, o sounáležitosti se svým protějškem, o silném vnitřním propojení, o sebúctě a sebepoznání. O nalézání taktu, ale zároveň odstranění rozporu co cítíme a toho, co žijeme. 

To vše zatím zvažujeme. Je to proces, kdy nelze nic uspěchat. Nástupem Slunce do Štíra už budeme vědět a konat v souladu se sebou, transformovat a překonávat sami sebe ( ale o tom, až zítra...)

 

Užívejme si radost a krásnou pohodovou neděli.