Lunární sobotní předpověď 4.března 2017

04.03.2017 16:05

 

 

Je den, kdy se Venuše zastavuje a pomalu se bude točit opačným směrem. Kudy prochází, naděluje radost. 

Venuše je symbolem štěstí, představuje se ve formě krásy, harmonie, umění, blahobytu, optimismu a lásky. Před námi je proces, při kterém budeme objevovat a kultivovat témata lásky a naplnění. Vyvstanou otázky: " Proč je láska, tak komplikovaná? Mám se rád či nemám? Žiju svůj sen nebo jsem se ho vzdal? Objeví se naše citová pouta a vnitřní záležitosti. Budeme nacházet a pronikat do věci, které obohacují a dělají radost. 

To vše potrvá do poloviny dubna roku 2017 a týká se to zejména znamení Býka a Vah, neboť denní Venuše je ve Vahách a noční v Býku. Nevyvlečou se z toho ani Berani a Kozorozi...Tyhle doteky zažijí i ti, co mají v horoskopech silnou Venuši či ti, kterým prochází přes osu ascendentu a medieum coelli. Zákon Všehomíra zní: " Chtít se, zalíbit, hledat se a potom nalézt. " Je to nádhera, tak jasná, jako naleštěné zrcadlo.

Luna vstupuje do Blíženců a představuje pohyb, ať už je mentální či fyzický. Trochu to kazí Merkur v konjunkci na Neptun, kdy se mysl vymyká praktičnosti s nejistými pocity. Dochází ke spojení s vyšší vůli a důvěrou. Ačkoliv je víra mocná, zdrojem vědění je přímá zkušenost.

Je zde příslib, že minimálně na tři týdny, budeme mít od divokých turbulencí odehrávajících se na nebi na chvíli pokoj.

Díky...