Lunární předpověď úterý 5.dubna 2016

04.04.2016 21:13

 

Přechod, stíny a ochránce

Dnešním dnem se rozjíždějí energie tvořivého ducha, milostné poezie s tunelem do prostoru času, kde skrze zranění nalézáme sebe. Otevírají se nám dvířka pro hledání a nalézání jak praktických záměrů, tak smyslu života. V naši světské dimenzi je hodně cítit kvadratura mezi Neptunem, Jupiterem a Saturnem. Necítíme lásku, nadšení ani víru. Život nás nenaplňuje. Co se to děje? Ke slovu se  totiž hlásí duše, jejiž aspekty byly dlouho přehlíženy. Nyní se chtějí projevit. Je potřeba projít těmito stíny, už je neochraňovat a připustit si je. Nejsou již potřeba. Uvolněme to, co není pro nás, aby mohlo přijít to, co pro nás  je.Vše se vyvíjí tak, jak má, buďme trpěliví. 

Luna se ještě stále pohybuje ve sféře Ryb, kde máme podporu pro uměleckou tvorbu, malujme, zpívejme. Propojme se s láskou, intuicí, vůněmi a zvuky. Fantazie a proud snu nás oslovují. Jsme však také malátní, unavení a zahaleni mlhou. Nadhled je skryt pod tímto závojem.

Slunce s Plutem je na začátku týdne v popředí, procházíme testy a zkouškami, jak jsme celiství a držíme pohromadě. Naše osobnost se dostává do kontaktu s mocí, manipulací, ovládáním nebo naopak s touhou pomoci  a opětovným nabitím vnitřní síly. Na Plutóna je napojena Luna v Rybách,  jejich společné téma je láska, emoce,rozložení a náprava křivd, které se staly. To vše zažít a pochopit a zregenerovat. Nacházíme se v něčem nadčasovým, něco co zastavuje a odehrává se v srdci. Jsme v prožitku, který možná ještě neznáme...

S neuvěřitelnou velkorysostí a službě nebeského strážce se nad námi rozprostírá královská hvězda Regulus. Dává ochranný punc na záležitosti, které vypadají naprosto beznadějně, že vše dobře dopadne. Regulus má však jednu podmínku, konání musí být naprosto čisté, jinak se pohybujeme na tenkém ledě.

Ve večerních hodinách vstupuje planeta Venuše do znamení Berana, ve kterém se usadí do konce měsíce května. Horoucí láska protíná vše s nadšením, jiskry létají na všechny strany. Smyslnost, vášeň, touha a erotické podtóny mnohým zamotají hlavu. Možná si u svého protějšku všimneme, jak má nádherné oči, ze kterých nejde spustit zrak. Ohnivý element, který " káže" planetám rozdmýchává  oheň ve stagnujících vztazích nebo naopak přeje vztahům novým.

Nemůžu si pomoci, ale na mysl se mi vkrádá věta z filmu Pelíšky " Přicházím s nabídkou kvalitního sexu" ...

Buďme nad věcí a správně používejme tuhle vášnivou energii, která se vkrádá do lásky. Dnes je den nových počátků, dnes se otevírají nové dveře. Čas přeje novým projektům, cestám, vizím a investicím.

 

Laskavý a milý den přeji....

 

Horoskop napsala Petra Radová