Lunární předpověď úterý 30.srpna 2016

30.08.2016 08:59

 

Srpen pomalu končí a my se tak budeme chystat na přechod do měsíce září - do vyzralosti a dospělosti. 

 

Pomalu cítíme proměny přírody a její moudrost. Možná si klademe otázku. Je teď správná doba, která přinese ovoce? Dokončili jsme to, co jsme chtěli? Rekapitulujme vzpomínky zpět do časů, co se událo před rokem. Uctěme cestu, kterou jsme prošli, a udržujme tuhle moudrost ve svém srdci, Poděkujme za všechny výzvy, dobré i špatné. 

Nová cesta se před námi vykresluje. K rekapitulaci nám pomáhá Merkur, jenž putuje zpětným chodem a nějakou dobu na této dráze ještě bude...kráčejme iniciační cestou, s průzračným myšlením, kdy staré je nahrazováno novým. Vrháme se zpět k nevyřešeným záležitostem, detoxikaci, jsme více kritičtí, hloubaví a tajemní.

Vítám Vás v těchto energiích, které nám pomáhají vytvořit krásný a smysluplný život. 

Dneškem se velmi citelně mění atmosféra, Venuše vstupuje do svého znamení Vah a my jsme přátelštější, laskavější a milejší. Otevíráme se vztahům, partnerství, estetice, tvorbě a uměleckým projevům. To, co je zahaleno zvláštním neprůhledným závojem je onen zmiňovaný Merkur, jenž přechází v návratu zpátky, je však v opozici na záludnou hvězdu Scheat. Buďme opatrní v rozhodování, protože něco je jinak, má to dvě tváře. Jedna je navenek velmi krásná,okouzlující, vábivá a přitažlivá, nabízí krásu, ale uvnitř je něco shnilého...

Na nebi se připravuje k prstencovému  čtvrtečnímu zatmění Slunce, podle hvězdných předpokladů bude "velmi výživné" se silným vypětím. Počátek školy přinese mnohé a bude poznamenané zatměním s vazbou na Neptuna a Saturna. Budeme se dotýkat rozporu mezi zodpovědností a touhou, pohledem na svět přes růžové brýle a tvrdým probuzením do těžké reality. Rada zní: zásadní kroky, k řešení raději až příští týden:)

Nezapomínejme však, že to s čím se setkáváme, je naším trestem, testem, ale také darem. Vyberme si...

Krásné poslední srpnové dny s nadhledem přeju...