Lunární předpověď úterý 3.ledna 2017

03.01.2017 10:03

 

Svět se pokryl sněhovou peřinou, zdá se, že máme začít vše od znova a s čistým štítem. 

Jaké tedy bude to dnešní první lednové úterý? Z počátku rána nebude úplně jasné, co se bude dělat. Luna v konjunkci s Marsem a Neptunem to umí pěkně zařídit.  Poledne slibuje propojení a prozáření Slunce s Lunou, které mluví o porozumění a pochopení se navzájem.

Co je velmi zajímavé je večerní sextil retrográdního Merkura s Venuší, přesouvající se ze znamení Vodnáře do Ryb. Díky nim můžeme prožít nádherný večer, který je milý a přívětivý. Probouzí v nás cit pro slovo, jsme schopni se vyjádřit a mluvit o svých citech. Jdeme-li víc do hloubky, objevujeme sílu změny pohledu a přehodnocujeme poznání pravdy a svobody.

Jak již bylo zmíněno Venuše dnes vstupuje do Ryb do míst, kde láska a cit dostává větší hloubku. Tohle je o silném prožívání, je to jiné než dříve. Krása, láska, neuchopitelná elegance, snění a okouzlení. Noříme se se do něžností, laskavostí, souznění. Je to však i o smíření a pochopení, že vše běží, ikdyž to nijak neřídíme a neovlivňujeme. Dostáváme možnost zažít lásku a milost nejen pozemskou.

Jenže...vesmír to umí zařídit, abychom se nenudili. Hra Venuše v Rybách je  o postavení stínu, světla a tmy, kde se skrývají melodie různých vrstev. Znamení Ryb vždy nese karmickou stopu ať prochází jakoukoliv planetou. S Venuší se vrací zpět v čase prožívání lásky. A tam ve stínu se odkryje na miskách vah, zda je odčiněno či nikoliv. V příštích dnech, zejména o víkendu se můžeme potkat se svou starou láskou, lidmi, se kterými jsme už tak trochu nepočítali. K setkání může dojít také ve snech. Budeme procházet očistou a vyrovnáním. S tím vších se prohlubuje důvěra, nechat věci plynout, sladit se stím, že je vše v pořádku. Co má přijít, najde si směr a uvolní to, co není pro nás. A potom přichází nové...Tahle energie bude působit po celý leden.Vidíme-li však za tmou světlo, přichází pravá láska.

Krásné poznatky a prožitky nám nebeská báň nachystala.

Přeji milé úterý

Petra