Lunární předpověď úterý 29.března 2016

29.03.2016 08:05


Začínající pracovní týden se rozjíždí s Lunou cestující znamením Střelce, nesoucí poznání a pochopení řádu života. Jsme otevření, zvědaví a všemu toužíme přijít na kloub. Luna v trigonu s Merkurem: vesmírným poslem zpráv stahuje kódy, že dnes se můžeme setkat s milou a příjemnou komunikací. Samotný střelec je veliký cestovatel a poutník. Možná ho v sobě poznáváte a máte s ním občas pocit života bez kořenů, být volný jako pták, kdy se probudíte, vůbec nevíte koho potkáte a kde skončíte. Necháte vše na osudu, kam vás zavede. Život má totiž vždy o náhody postaráno...Tohle je Střelec s velkým srdcem a odvahou jít tam, kam srdce táhne.

Slunce nabývá na síle a vede rozhovory s Lunou, těžší atmosféra předchozích dnů je pročištěna. Na obzoru se objevuje obrovská energie, která nám dovoluje vše, co nás napadne.

Luna v konjukci se Saturnem ještě stále stabilizuje a dává úkoly naučit se zodpovědnosti a moudrosti. Saturn je učitel, jenž nám dává lekce z poznání svých hranic. Pohybujeme se na zvláštních upevňujících vlnách, kdy se prožívání vytvrzuje a emoce si hledají úkryt. Doteky obav se vkrádají do našich myšlenek, toužíme po lásce, která bohužel vypadá jinak...

Nechejme se tedy raději zaplavit vlnami krásy a kreativity.Víme, že nálady si tvoříme sami. Tak ať každý den stojí za to!