Lunární předpověď úterý 27.prosince 2016

27.12.2016 16:58

 

Luna se kutálí Střelcem, cestou s mnoha možnostmi a volbami. Vždy máme na výběr a můžeme se tak sami rozhodnout. Tak to je... Vyjadřovat se můžeme trefně a od srdce, tak jak to přesně cítíme. Jsme plní veselí a optimismu.

Tyto dny jsou pro nás velmi vyjímečné a nesmírně silné. Oživuje se v nás naše světlo, vnitřní síla a energie. Jsme v cyklu stezky srdce, hledání a nalézání. Slunce se dostává k Merkuru a Mars k Neptunu. Tato sepjetí hovoří o spojení ducha se sílou, energie s myslí a intuice s jednáním.

Luna se dnes večer dostává k Saturnu v provázání na Jupitera s Uranem. Vše v harmonických vazbách. Dalo by se říct, že to, co dnes a další dny uděláme, bude doprovázeno velkorysostí a světlem. Je otevřen prostor pro pochopení, kde je možné měnit životy. Záměry se přeměnují ve skutky, mentální činnost je na vrcholu. To vše je doplněno dobrem, originalitou, řádem a trpělivostí. Dostáváme se do bodu nula a vnímáme co má být vytvořeno...

Konečně se osvobodí také Uran z retrogradity - zpětného chodu. Vše, co dosud stálo na místě a nešlo kupředu, drželo v zajetí v imaginárních poutech, se uvolní a posune vpřed. Opatrně, aby se to nepodobalo jízdě na tobogánu. Uran je planeta někdy nečekaných změn a proměn. 

Tyhle vesmírné šprýmy se odehrají na divadelních prknech novoluní, které bude velmi zajímavé a silné. Vesmírná porada může začít. Zvu Vás na "opravdový večírek", neznám kroky, jen naslouchejte.  Ale o tom až příště.

 

Ať každý den stojí za to.

 

S Laskou Petra