Lunární předpověď úterý 26. září 2017

26.09.2017 08:19

 

Hnací silou dnešního dnes je Luna ve Střelci, kde jsou samá slova. Přeje zábavě, povídání, vyprávění, optimismu, svobodě a předvádění. Vše je pro nás lákavé a zajímavé. Jenže je v tom malý háček. Moc to nejde...

Luna se dostává na Mars, o který zakopáváme a který nám bere energii, vitalitu a sílu. Spoustu věci vzdáváme, nechceme o nich mluvit. Spojení s Neptunem je o nepozornosti, zasněnosti, neférovosti a tahání za nos.

Tak nám ten dnešek planety nachystaly. Můžeme se však opřít o jistotu, že vše, na co jsme přišli během posledních dnů, přinese užitek i přes nedobrovolná omezení.

Velmi zásadním tématem podzimu je napětí, které je cítit již delší dobu. Jupiter ve Váhách směřuje do opozice k Uranu v Beranu. Přesně se bude odehrávat ve čtvrtek na státní svátek. Ti vnímavější o něm ví, již delší dobu. Konstelace vyvolávají komplikace, kde je nejméně čekáme, trable a potíže zejména tam, kde je nepotřebujeme. Tyto dvě planety působí na změny v životě, pomáhají a posouvají dál. Hovoří o možnosti jít do toho nebo nejít...

Odvážným tedy štěstí přeje, máme možnost vyplout za svým snem a cílem. Proto aktivujme v sobě optimismus, abychom mohli objevovat svět.

 

Krásné pohodové úterý přeji.