Lunární předpověď úterý 26.prosince 2017

26.12.2017 09:27

 

Luna zabarvená Beranem

 

Slavnosti Vánoc jsou vystřídány Štěpánskou koledou.

 

Dnešní obloha ukazuje na síly, které hovoří řeči znamení cardinálních. Jejich úloha je probudit v nás touhu a ambice. Potřebu rozběhnout nové věci a něco si dokázat. Hledáme nový začátek, rozjíždí se kontakty, cesty, informace a komunikace.

Měsíc dorůstá, jde nahoru a putuje ohnivým Beranem, přináší otevřenost, výmluvnost, netrpělivost, ohnivost a spory. Ctižádost mnohé může přivést až k vrcholům. Máme možnost spřádat velké plány.

Jsme vtahováni do Lunární čtvrti. Připomíná se nám také téma posledního novoluní ve Střelci 18.12.2017 o kterém jsem psala...( Letošní předvánoční novoluní je na Uranu, oznamovateli životních změn a nových zážitků. Slibuje docela dobré začátky. Odvážné Uranské počiny dolaďuje Saturn se svými pracovními výkony, řádem a systémem. Naše pozornost se bude přesouvat k zemitým záležitostem. On totiž opakovaně zmiňovaný Uran, k tomu navíc ještě s Venuší ve Střelci, odvádí pozornost k věcem lásky a vztahů. Povinnosti jdou potom stranou.)

Luna pomalu otevírá nový námět blížícího se úplňku( 2.ledna 2018) Jedním z klíčových témat úplňku je porozumění tomu, co nám osud v minulých dnech nabídnul.

Dnes bychom možná neměli nikomu nic vyčítat. Třikrát běda něco vytknou, může být z toho pěkný malér. Opatrní bychom měli být i za volantem a při sportu. Zvyšuje se možnost pádu a úrazu. Je to prostě rychlé a spontánní, energie popohání kupředu. Mnohé z nás můžou trápit bolesti hlavy, páteře, ale i očí. Přemíru energie a výbušnosti přeměňme v aktivitu a místo zarputilého výrazu nasaďme na tváři úsměv. Buďme k sobě slušní a milí.

 

Děkuji