Lunární předpověď úterý 24.května 2016

24.05.2016 08:37

 

Luna po půl osmé ráno vstoupila do Kozoroha, pro zahradníky na výsadbu či naopak dodělávat věci, které jsou potřeba to není špatné. Jen tahle Luna nemá moc vazeb, běží takzvaně jalovým během.

Merkur pomalu nabírá dopředný chod a naše myšlenky jsou tak směrovány k použitelným a praktickým výsledkům.

Zajímavostí dne je spíše planeta Venuše, která během poledne vstoupí do Blíženců. Je to nádherná pokušitelka, dobrodějka všech můz, krás a lásky. Toužíme se mít krásně, pohodlně, užíváme si věškerých potěšení, které se nabízí. 

Naproti Venuši však stojí Mars, který vytváří rozpory, má potřebu si prosadit svou, je to bojovník a v těchto dnech může tvořit i bořit. Vznikájí tak hádky, rozepře, změny nálad nebo také naopak magnetické přitahování k opačnému pohlaví. Ztělesňuje sexuální záležitosti. Je možné prožít milostný románek, flirty, svedení, ovšem vše může být naprosto bez závazků.

Muž a žena, mužství a ženství: neustále se vzájemně zkoumáme s magnetickou přitažlivostí. Zatím je to s takovými dialekty a postoji, že si prozatím vzájemně nerozumíme. Pojďme to napravit. Nechejme se tím druhým inspirovat, obohatit se. Místo boje  nacházíme vstřícnost, ke hledání společné cesty. Partnerské vztahy jsou nyní ve spirituální fázi, vše je v pořádku a v souladu s vyšším smyslem.

Moudré přísloví praví: " Láska je vetší než příval slov, o lásce se nediskutuje, láska je..."

Slunce v Blížencích v konjunkci s Venuší v Blížencích nabízí lásku a harmonii se schopností pochopit, poznat a komunikovat. Znamení Blíženců je však rychlé, povrchní a nepředvídatelné, záleží na každém z nás, jak se projeví. Jsou zde tendence k lenosti a odbývání, kdy jak v lásce a celkovém postoji k životu přistupujeme nevyrovnaně.

Vše, co se odehrává na nebi se promítá v nás. Jak nahoře tak dole. Máme kořeny v celistvosti a víme, kým jsme.

Krásné úterý přeji Všem.

Petra