Lunární předpověď úterý 2.listopadu 2017

02.11.2017 09:07

 

Dušičky 

 

Je tady druhý listopadový den a s ním svátek zemřelých - Dušičky. Brány k předkům, k našim blízkým a milovaným jsou otevřené. Obracíme se k rodině přichází vzpomínky na ty, kteří už nejsou s námi a my k nim přinášíme světlo, modlíme se a prosíme o jejich podporu. Vzpomínáme na naši krev, která nám koluje a pulsuje v žilách.

O svátku Duší dnes hovoří také blížící se kvadrát Luny k Plutu. Vzpomínky, tlaky, změny uvnitř, ale také okolo nás. Luna je od pradávna rodina, jistota a bezpečí, které je protnuto Plutem- osudem, transformací a hledáním pravdy. Když se tito dva souputníci spojí, všechny naplánované akce, mohou přinášet změnu nebo jiný pohled. Každopádně nás nutí se projevit. Tlačí a jsou netrpěliví.

 

S Lunou v Beranu by měla být odvaha, síla a vůle jít vpřed, za svým. Beranu vládne Mars a ten je hybatel všech situací. Jenže ono to nejde.

 To Saturn ve Střelci stále drží neharmonickou vazbu na Chírona v Rybách a způsobuje omezení, nejistotu a ztrátu odvahy.Jsme velmi zranitelní, bolí to, potřebujeme lásku. Možná je dobré vzít si ponaučení z našich předků, kteří s odhodláním následovali vlastní životní cestu a osvobodili se od minulosti. My se můžeme také opřít o jejich silové pole a zapálit jim světlo. 

Blížíme se do souladu Venuše se Saturnem, kdy máme zodpovědnost za naše vztahy, upěvňujeme si postavení, pozici a názory. Je to vazba, která vyvolává příslib do budoucna. Brzy bude lépe.

Dny jsou na to připravené.