Lunární předpověď úterý 17.října 2017

17.10.2017 08:02

 

 

Inspiraci a zároveň změnu atmosféry přináší Merkur, který přechází z Vah do Štíra. 

Nastává nové období ve kterém hledáme pravdu ve skrytých a tajných věcech. Merkur otevírá komunikaci a myšlení v obrovských hloubkách. Nahlížíme do svého vnitřního světa.Touha, instinkty, vášeň k nám prolouvají na podvědomé úrovni. Zvyšuje se citlivost a intuice. Svůj život a co k němu patří prožíváme do hloubky. Přichází rozhodnutí a završování. Myšlenky a komunikace jsou velmi intenzivní. S Merkurem ve Štíru je dobrá šance na přivýdělek a zbohatnutí. Máme přirozený cit pro finance a podnikání.

Luna se chystá přejít z Panny do Vah.

Vylepšuje atmosféru, spojuje, komunikuje a obrací ke spojení. Nabízí hřejivou náruč, kde je útulno a teplo. Luna směřuje k Venuši. Nese poselství, abychom se nechali hýčkat veškerými pozornostmi, které se nabízejí.

Jsme těsně před Novem ve Váhách( 19.10). Měsíční světlo ubývá a my se s ním stále více obracíme do svého nitra. Luna během dne nemá žádné vazby, není poháněná žádnou energií. Proto raději nic nového nezačínejme.

 

Obraťme se k sobě, buďme sami sebou a ctěme posvátné místo uvnitř nás, protože tam nevládne čas, tam prostě všechno Je...