Lunární předpověď úterý 15.března 2016

15.03.2016 07:44

 

Moment, promlouvající o trpělivosti a moudrosti

Tohle je klíčový námět, který provází dnešní den. Během noci, se uzavřel téměř přesný "kříž" na nebeské klenbě. Uzavřený kvadrát mezi Lunou v Blížencích a Saturnem ve Střelci a dále s Jupiterem a Merkurem. Nálada v nás sílí už několik dní, přetlaky, nervy na pochodu, neuvážené reakce, zbrklost, zbytečný a někdy hloupý spěch...

Strach, který tady ještě nějakou dobu bude, tady obchází a my máme obavy z toho, že si někdo možná všimne že naše vlastní rozvaha a klid se hroutí.

Prosím netlačme dnes na nic. Dejme si na vše dostatek času.

Paní Zima nám venku připravila nádherné sněhové překvapení, pro nás, kteří se musí vydat ven není na škodu zvýšit opatrnost, jelikož s těmito planetárními aspekty výše popsanými se s nedočkavci a netrpělivci můžeme setkát i na cestách. Potkat se s nemoudrými jedinci jenž nám skříží cestu někdy vážně stojí za to:))

Merkur kvadrát Saturn v těchto dnech ukazuje, jak jsme schopni propadat strachu z neznáma  a nejistot. Myšlenky a výplody rozumu nás obestírají jako těžký mrak, kam se podíváme všude samé pochyby. To, co nás napadá  není vůbec logické, je to však pravdivé. Je to šílený, nedává to vůbec smysl, přesto tomu věříme. Rozhovory jsou těžkopádné a neveselé. Snad pomůže jen to, že jsme to my, kdo si může vybrat, co toužíme prožívat. Nepokažme si sněžný den zakaboněnou náladou a udělejme si ho lepším. Dnešek ať se o sebe postará sám.

Poslední dny za vlády Ryb ještě stále rozvíjí Venuše v konjunkci Neptun. Chuť k flirtování, vášnivé svádění a zájem o druhé pohlaví. Sexualita s erotikou na nás útočí ze všech koutů. Není špatné to uchopit za opačný konec a zaměřit se spíše na opravdovou lásku, aby mohlo dojít ke smíření rozštěpenosti mezi muži a ženami. Od pradávna se neustále žena a muž zkoumají. Jen bohužel s takovými dialekty, že si vzájemně nerozumějí.

S Jarní rovnodenností a Velikonocemi se blíží vlna Slunce, kdy bude zase dobře. Proto je ještě vhodný čas pročistit místa, kde nás "tlačí bota", uvědomit si je, prožít a dát jim sbohem. Pokud se ztotožníme s vlnou Slunce, bude výrazně prohloubená naše zralost.

Teď máme před sebou cosi nového... s příjemnou vyhlídkou na přivítání jara.

 

Krásný pohodový den...

Horoskop připravila Petra Radová