Lunární předpověď úterý 14.února 2017

14.02.2017 08:55

 

Slunce ve Vodnáři smeřuje na Saturn s pochopením řádu věci, položením základu a pevného vybudování. Přeje umírněnosti a stabilitě. 

O těchto kvalitách hovoří také dnešní den a svátek, jenž je zasvěcen sv. Valentinu, ochránci všech zamilovaných. Luna ve Váhach, která mluví o náladách a citech, píše román o milencích a lásce. Ve Váhách jsme citlivější a zranitelnější. Hledáme společnost, proto den přeje vztahům, různým schůzkám, akcím, věčírkům a jiných setkání. 

Luna přechází přes Věnuší a Mars do nátlakových spojení. Dráždivost, intimita, vášeň a romantika se pohybuje celým dnem. Ženám to sluší a muži to dokážou ocenit. Tyto vazby však také vyvolávají různé výčitky, žárlivost a pocity nenaplněnosti. Co s tím uděláme je na nás. 

Je dobré si uvědomit vztahy a co pro nás ti druzí znamenají. Jakýkoliv vztah, bychom měli prožívat jako dar. Nikdy nejsou žádná setkání náhodná. Osud nám zařidí různá setkání, proto buďme víc v přítomnosti, dívejme se kolem a prožívejme více vnitřně. Muži i ženy jsou zasvěcováni do své pravdivé síly. To, co se odehrává na nebi jsou scénáře našeho života a my se podle nich snažíme žít. Je to inspirace z nebes, naše rezonance a zpětná odpověď.

 

Krásný svátek zamilovaných.