Lunární předpověď úterý 12.ledna 2016

11.01.2016 23:47

 

Dneškem začíná nebeská paráda… máme z toho až závrať…

Hvězdná medicína nese zvládnutí a pochopení ženských energií a svobody. 

Alchymie Venuše a Slunce v sobě přináší den s touhou po kráse, lásce, šarmu a eleganci. Snahou je získat obdiv, toužíme být milování, dychtivě dobýváme. Když naše pominutí smyslu odezní, máme z toho zamotanou hlavu. Odmilování je rychlé. Venuše je navíc v trigonu s Uranem a vnáší zde zmiňovanou potřebu lásky, vášně a smyslný fascinující příběh lásky. Nakoukneme do tohoto vroucího světa, a rychle čelem vzad. Svoboda je silné téma. Jak to vše dát dohromady? Tohle umí Uran, který dělá překotné změny ve vztazích. Díky tomu jsme však vnímaví a naladěni.

Včera zmiňovaný retrográdní Merkur se zastavil a způsobil, že nyní probíhají nedořešené záležitosti. Vyžadují po nás kontrolu a rekapitulaci, důkladný úklid ve věcech, na které sedá prach či objednání na lékařskou prohlídku apod. Věci se totiž opakují, objevují se spoustu dejavu. Luna vytvořila příjemnou vazbu na Uran, život s ním je frkot, originální představy jsou zesílené, intuice je posílená. Slovo nuda nejde dohromady, hledáme nové řešení a možnosti.

Na nebi se vytvořil prvek Jupiter trigon Pluto. Máme svou vnitřní autoritu, kterou vnášíme do práce. Planety ztělesňují sílu pravdy: tušíme, co je správné, je zde touha pomoci ve všech podobách.Užijte si krásný den.