Lunární předpověď úterý 11.října 2016

11.10.2016 12:41

 

Lunární atmosféra dnes vane vylaďovacími energiemi, doslova vyhlazuje co je potřeba. Možná to vnímáme a citlivě prožíváme. Ať už je to tak, jak to je, jsme svědky vyvažování na nebeských váhách.

Rovnováha se ukotvuje ve vztazích, probíhá plán harmonizace ženské a mužské energie ( mužská energie se pěkně vzpírá a dává o sobě vědět poslední čtyři týdny. Její projev je ovládání, manipulace, konflikty a chamtivost).  Srovnání mužskoženské energie má svůj smysl a vyšší záměr. Ženy i muži si uvědomují nový význam svých rolí. Teď už je to jiné...

" Jednoho dne jsme vzhlédli k obloze a rozhodli jsme se, že chceme poznat, kdo jsme. Abychom to mohli zjistit, potřebovali jsme vidět sami sebe ve svém světě. Jak to bylo dál a kde je pravda? Jakým poznáním procházíme? To posuďte sami...možná navždy zůstane skrytá v zapomenutých vzpomínkách...ale možná také ne..."

 

Úterý je obohaceno harmonickými aspekty Merkura s Jupiterem, jejichž podpora vymyslet, porozumět a domluvit se, je všude kolem. Trochu nám to kazí ostrý Mars, jehož ostří je zjemňováno Neptunem, který nás vede do uměleckých a erotických uliček. Malujte, tančete, zpívejte, foťte, pište, vylepšujte svá obydlí, buďte kreativní a tvořte. Jiskří to všemi směry. To nejdůležitější je, že se odehrává využití energie správným směrem.

Krásné laskavé úterý přeji.