Lunární předpověď středa 8.února 2017

08.02.2017 09:51

 

 

V posledních dnech jsme si užívali krásných doteků Jupitera, Venuše, Neptuna mezi Sluncem. 

Dnes se na nebi odehrává melodie Luny, která je v Raku. Vládne ve svém znamení, je tady doma. Každému život začal na jednom nádraží, je to počátek, ve kterém je skryto hodně. Příběh se dotýká mnoha duší a zpívá píseň o rodině, dětech, bezpečí, blízkosti, péči a lásce. Emoce, city, prožívání jsou navrcholu. Taková je již od pradávna Luna v Raku, která putuje tímto znamením nyní a my s ní.

Cestujeme si životem po své koleji a trase, každý svým směrem. Vždy máme na výběr přestoupit nebo přehodit vyhýbku. Cestu si užíváme, kocháme se a je nám dobře. Víme, že jedeme správným směrem. Občas se stane, že přicházejí překážky, které vstupují do cesty. Abychom pokračovali dál, musíme je odtranit nebo zůstat stát či vrátit se zpět. 

Všechny tyhle volby jsou náš život.

Luna se nezadržitelně odpoledne noří do kvadrátu Pluta a Urana. Přes tento úsek bude muset projít. V planetárním překladu zní věta " To, co hledáš, hledá tebe. Když posedíš a postojíš, najde si tě". Všechno, co nás drží, máme možnost odhalit a změnit. Tento aspekt způsobuje tlaky a nejde se z nich vyvléct.

Vnímavější z nás cítí blížící se stíňové zatmění Luny, které nastává z pátku na sobotu. Úplněk bude trošku emotivnější a dramatičtější.

Tohle jsou však pro tento týden poslední složité turbulence. Ostatní planetární vazby jsou příznivé a hladí na duši. Vezmeme to popořádku. Jupiter putuje zpět po své dráze, je to dobroděj, který přilepšuje tam, kde je potřeba. Bedlivě zkoumá při svém zpětném chodu a naděluje štěstí, radost a naději. Vrací se zpět, opakuje něco, co už jsme zažili. Takhle bude působit do konce května.

Merkur vstoupil do znamení Vodnáře. Přes vášeň a radost jsme se dostali k novým myšlenkám a vizím. Jsme velmi kreativní, inteligentní a mentálně zdatní. Pravě teď je dobré, abychom prohnali svůj mozek ve věcech nesnadných a technických. Pálí nám to a ještě nějakou dobu bude. Zatím je Merkur na začátku Vondáře a míří do dalších jeho míst. K němu se dnes připojuje Venuše a vyhlazuje planetární nátlakové aspekty. Přeje dobré náladě, smyslu pro humor, přátelství a upřímnosti.

Hezkou středu přeje

Petra