Lunární předpověď středa 30.srpna 2017

30.08.2017 15:01

 

Na obloze dnes Luna cestuje znamením Střelce a my se můžeme těšit na spoustu zajímavých zážitků a rozhovorů. Po včerejším náročném dni i noci dnes můžeme čerpat nové síly.

Co nám přinesl včerejšek a jak se projeví? Úterní Luna naznačila situaci, se kterou se potkáme přesně za týden těsně před úplňkem.

Poselství hvězd v sobě nese komplikace v komunikaci, pochopení a myšlení. Nedorozumění a zmatky s nedostatkem vůle a snahou utéct od toho všeho. Jsme zranitelní, přecitlivělí, důvěřiví a soucitní. Vše si raději nechejme pečlivě vysvětlit, pro vzájemné pochopení.

Hvězdy radí býti opatrní v alkoholu, lécích a drogách, Neptunské vlivy totiž zesilují účinky jednotlivých látek. Velmi silně působí také fytoterapie, krystaloterapie, detoxikace a veškerá práce s jemnými energiemi.

Mění se kvalita času, jsme v podivných dnech ve kterých se ztrácíme. Může se stát, že bude vyzrazeno nějaké tajemství, mohou přicházet pomluvy. Objevují se situace, kdy nemůžeme všem říkat informace. Hrajeme, skrýváme a neříkáme vše. Je to jen snůška lží nebo ochrana před ublížením?

Stále jsme pod vlivem Jupitera se Saturnem, kdy můžeme dát hlavy dohromady a vymýšlet strategie. Již se vytvážejí nové plány, ktere jsou ještě tajemstvím. Opatrně, aby nebyly příliš brzy uskutečněny. Něco bude trošku jinak. 

Příjdou také nové příležitosti ve studiu, v práci a v podnikání slibuje Jupiter. Nespěchejme tolik a poslouchejme. Vždy příjde něco velkého, když trochu polevíme.

 

Při čtení dnešní oblohy stojí za zmíňku požehnání hvězd. 

Venuše se drží na Arcturu, nádherné pastevecké hvězdě a my s ní doufáme v pozitivní změny v naší budoucnosti. Arcturus klade otázku: Ptá se, co jsme ochotni udělat pro lásku?... ( je na Venuši). Merkur  se dostává na Régulus, královskou hvězdu a my sním věříme v dobré začátky i konce. Vylepšuje den se svou férovostí, přívětivostí a noblesou. Mluví o sebedůvěře, pomoci a tvořivosti. Neztrácejme se v čase, tvořme a věřme, že čas má "plné kapsy". Nebuďme tak " šediví".

A mně nezbývá než připojit můj oblíbený citát Jana Wericha " Ono totiž není šedivých dnů, které bují svou všedností. To jsou jenom unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost" :-)

 

 

Krásně nám to dnes hvězdy nachystaly.

S úctou a láskou 

 

Petra