Lunární předpověď středa 28.září 2016

28.09.2016 11:16

 

 

Svatý Václav

Sváteční den českého patrona Svatého Václava je unášen záležitostmi směrem ke své rodině a zdraví. Během počínajícího dne jsme v dobré náladě, laskavosti a chuti pěčovat o druhé. O tom všem  nám dává lekce Luna nacházející se v Panně v sextilu na Venuši. Což je harmonický prvek plný ženskosti, ladnosti, vůně,  šarmu a noblesy. Kromě praktických záležistosti a nasazení energie jsme schopnosti vysmejčit, co se dá. Den přichází s láskou a touhou milovat.. Nezapomínáme, že láska je vášeň, posedlost a životní nutnost... ( v překladu z Venuše ve Štíru).

Je dobrý den dodělát věci dokonce, vyřešit uvězněné záležitosti či myšlenky a upevnit je. Už víme, jak dál a kam se obrátit.

Z dalších novinek odehrávající se nám nad hlavou je Mars, který včera opustil Střelce a vstoupil do Kozoroha. Ve Střelci pobýval šest týdnu a my jsme tak měli z myšlenek pěknou barvitou mozaiku, která občas nezapadala do sebe a byla rozdvojená. Zklidnění dalo spoustu práce. Martická energie je žhavá, ostrá, aktivní a v předchozích týdnech jsme se občas chytali za hlavu z těch divokých bludů, které přeskakovaly trhaně ve snaze přerušit ticho. Byl to bláznivý dar od Marse, ale takový to byl bláznivý cyklus, aby došlo k nápravě. 

Mars je nyní ve stabilnějším Kozorohu, můžeme porazit nemoc nebo se zbavit nevítaného stresu. Jsme orientovaní více na práci, je to prosté, už nevýmýšlíme blbosti...máme na čem stavět. Dvířka jsou otevřená  pro hledání, nalézání a uskutečňování praktických změn či vhodných ideálů. Mars se projevuje zemitě, zrale a zodpovědně. Je symbolem bojovníka, akce, vede k rozhodnutí a projevu síly. 

Večer pozor na alkohol, kdy se můžeme snáze opít nebo mít mylné představy o lásce.

Celkově se večerní symfonie přelévá do Saturna, můžeme být zabráni do práce nebo mrzutostí.

 

Mějte skvělý sváteční den...