Lunární předpověď středa 27.září 2017

27.09.2017 07:47

 

 

Na obloze se zatím převalují mraky, přes které nejde vidět. Luna se přiblížila ke Slunci v nesouladné vazbě. Odděluje se v nás něco, co už žít nechceme. Dnes je Lunární čtvrt ve Střelci v kvadrátu na Merkura s vazbou na Saturn. Pohybujeme se na hraně ukřivděnosti, hádavosti a urážlivosti. Uvědomujeme si neustále překážky, komplikace a zdržení. 

Po obědě se Luna dostává do příjemného spojení s Jupiterem a Uranem, kteří vylepšují atmosféru s pochopením a porozuměním. Na večer se přesouvá do Kozoroha, kde je praktičnost, důslednost, povinnost a soustředění se na práci. Kozoroh přináší uvědomění, co je třeba ještě udělat. (Prosím, nepřehánějme to tolik s tím úklidem...)

Před námi je státní svátek, který je podbarven opozicí mezi Jupiterem a Uranem. Bude pravděpodobně rušno a divoko. 

Za zmíňku však také stojí planeta Mars, která se spojuje s Venuší a budou v tomto svazku pobývat do poloviny října. Odvážným tedy štěstí přeje. Ve vzduchu to jiskří tvořivou atmosférou. Zvyšuje se tok energie v těle s razantnějším přístupem. Vytváří se prostor pro seznámení, zamilování, zahájení nového projektu a dobrá spolupráce. Jelikož jsou obě planety v Panně, vypadá to na skvělé pracovní nasazení.

Jak je vidno, energie se na nebi pěkně melou:-)