Lunární předpověď středa 25. května 2016

25.05.2016 11:45

 

Nebeské dění se dnes velmi činí.

Luna stále kráčí pásmem Kozoroha v trigonu na Merkura a Jupitera. Tato vazba pomáhá vylepšit atmosféru, která je rozehraná velmi divoce. Energie hrají hudbu, která vynáší na povrch tvůrčí síly, jenž proudí naplno bez omezení. 

Dnešní cesta vede územím Pluta, do kterého vstoupí Luna v odpoledních hodinách, kdy může velmi urputně a silou zasáhnout citlivá místa či naopak proniknout až na dřeň do skrytých míst, nesoucí své břímě, které si žádají osvobodit. 

Již dnes jde cítit kvarát Jupitera se Saturnem, který bude velmi přesný zítra. Zmatky, nedorozumění a starosti  nás budou doprovázet. V noci se přidá Uran, který může vtrhnout rychle a zběsile, tlačit a naléhat. Snad to zaspíme :)  Možná není špatné nechat v nás proudit vzácnou vlastnost Kozoroha, kterou je trpělivost, moudrost a zodpovědnost. A pokud se to nepovede, mějme smysl pro humor a zasmějme se od srdce.

PS: Velmi se mi líbila dnešní moudrá hláška od Leoše Mareše, kterou jsem zaslechla při jízdě v autě, ve které se zmiňoval o životní cestě člověka, jehož putování a setkávání s lidmi, přináší různé testy, tresty nebo dary. Koho vy jste dnes potkali?