Lunární předpověď středa 22.Listopadu 2017

22.11.2017 08:41

 

 

Slunce vstupuje do Střelce

 

Každoročně v tomto čase vstupuje Slunce do znamení Střelce. Vždy je to velmi pěkně načasované období, obzvláště mezi dvěma vážnějšími a ctižádostivějšími znameními (Štírem a Kozorohem).

Slunce počínaje dneškem, načalo brzy ráno krátce po čtvrté hodině svou pouť s Střelcem. Přichází optimismus, dobrá nálada, nové nápady, velkorysost a smysl pro humor. Vyhříváme se v záři ohně slunečního znamení a znovu zažíváme extrovertní energii. Máme schopnost motivovat, inspirovat a zapálit druhé. Vnitřní práce je již za námi, vynořujeme se  z kalných močálovitých vod štírovského podvědomí, kde jsme se setkali  se strachem, manipulací, nátlakem a hloubkou svých citů a emocí. 

Čeká nás radost, spontánní růst a hravost. Láká nás vše nové, jiné místa, cizí země a cestování. Střelec je devátým znamením zodiaku, představuje moudrost, dokončení, dovršení a završení práce. Pod vládou Střelce jsme však také velmi přímí a ostří. Někdy je to zábavné a někdy zraňující. Hlídejme si také, co slíbíme. V těchto rychlých dnech nebude vždy čas sliby dodržet a záměry dotáhnout do konce.

Na nebi rozehrává svou hru také Neptun, který se otáčí do přímého chodu. Planeta snů, emocí a zážitku, dává příslib splněných přání. Pro umění, kreativitu a tvorbu není lepších dnů. Máme inspiraci milostnou nebo uměleckou. Naše chování a směřování, je však trochu zamlžené a zmatené.

K planetám, které mění svou přímou dráhu se brzy přidá Merkur ve Střelci (3.prosince). Budeme mít spoustu příložitosti a dostatek šanci, protože kudy bude procházet, bude nadělovat nebo také brát :-)

K tomu  všemu se dnes připojuje dorůstající Měsíc v zemském Kozorohu a vrací nás na zem. Pomáhá zaměřovat se na práci, pozornost, vytrvalost se schopností organizování svého času.