Lunární předpověď středa 21. června 2017

21.06.2017 08:37

 

Slunovrat

 

" Ten mě baví".

 

Slunce se přehouplo přes obratník Raka těsně před půl sedmou ranní. Nastává slunovrat, kdy světlo je před námi. Máme nejdelší den a nejkratší noc z celého roku. Slunce je v největší síle. Jeho působení a vlivy můžeme využít k prosvětlení svého života. Otevírají se dary země, ale především dary v nás. Všechno je v nitru a kromě nás k tomu překrásnému nemá nikdo přístup. Můžeme cítit chvění uvnitř, které naplňuje naše tělo neobyčejnou radostí.

Slunovrat je časem magie, věštby a síly, kdy máme na dosah jiné světy a můžeme nahlížet do budoucnosti. Nabízí se nám silná intuice, kouzla, věštění, prorocké sny, mimosmyslové vnímání a cestování mezi dimenzemi. V předvečer slunovratu, je, vhodná doba pro přípravu magických čajů z bylin, různé tinktůry a masti. Některé byliny o tomto čase mají zvláštní význam, léčí a působí zázraky. Vhodné je také použití kadidla, kdy se při zapálení uvolňují vonné látky. Vůně silně ovlivňuje emoce a umožňuje, abychom byli lépe soustředění.

Slunce je v konjunkci s Merkurem ukazuje cestu.Máme nové nápady, vize a necháváme se inspirovat. Hodně přemýšlíme o svých pocitech, bádáme v myšlenkách. Snažíme se porozumět tomu, co cítíme. 

Merkurické vlivy jsou navíc podbarveny Lunou, která je očarováná Venuši doprovázená společností vášnivého Pluta. O flirty, smyslnost a rozkoš je postaráno. Ženy jsou krásné, sluší jim to a muži to dokážou ocenit. Pluto také vyvolává povrchnost a lidské touhy. Ty jsou dnes kořenem všeho. Možná je to klišé, ale pravá láska a krása, pochází ze srdce, jak se píše v legendách. Je-li to pravda, to posuďte sami. Někdy je krása víc než pěkná tvář a ukecávající slova. Láska má dnes otevřeno, dostáváme propustku do ráje... 

 

Svět je krásný, den je dlouhý, miluji slunovrat...