Lunární předpověď středa 19.října 2016

19.10.2016 11:34

 

Vzduch kolem nás voní tlejícím listím a spadanými žaludy, hořkostí a štíplavostí nastupujícího podzimu.

 

 Kdo ví proč, ale na nebi se vytvořil dvojitý Tkvadrát, kosmický kříž mezi Lunou, Saturnem a Neptunem. Lomcují v nás splíny, smutky, ztráty, žal, osamělost, zklamání, dokonce i hněv. To vše přichází v němých vlnách. Merkur kvadrát Pluto s Marsem v patách dobíhá do opozice k Uranu. Ať už se nám v tento den honí hlavou cokoliv, vejde se tam toho mnoho. Svět se jeví jako černé nebe, procházíme temnou hodinkou duše, témata v rozhovorech jsou vážnější a hlubší. Setkáváme se s tím, co si myslíme, ale mohli bychom si to odpustit a nemyslet. 

Překonáváme sebe, zpočátku přemýšlíme jestli říct či neříct, přiznat nebo nepřiznat a máli to vše vůbec smysl. Možná si to dnes opravdu odpusťme, na řešení a vymýšlení příjdou jiné lepší dny. Opřeme se o víru, že to, co k nám přichází je absolutní důvěra v život, plynoucí v souladu s kosmickým řádem. Život začal jedním nádražím, nastoupili jsme do svého vlaku a jedeme... kam? Kdo ví?...Každopádně záříme jako lucerny.

Na mysl mi přichází Aristotelova slova: Každý může popsat svůj den, tak aby použil vlastní slova. Kdyby vaše oči mluvili, co by řekly?

Máme před sebou své vlastní prázdné stránky života a čekají až je popíšeme.

Kapitola první začíná...právě teď...

 

Krásnou barevnou podzimní středu přeju..