Lunární předpověď 14.září 2016

14.09.2016 08:20

 

Dnes se na nebi vykresluje zajímavá substance. Nadčasová Luna ve Vodnáři je spojena se svým vládcem Uranem a vede elektrické proudy směrem k Marsu. Jsme velmi rychlí a výkonní. Tento den si odpracujeme, jen si dávejme pozor, abychom energii nepoužívali příliš razantně.

Slunce se skřížilo s Marsem a v nás vytvořilo naprostý chaos. Logika, pracovitost, kritika, nápady, myšlení a adrenalin nás velmi zatěžují, tohle vše dohromady chceme stihnou během sekundy. Navíc nás zaměstnává Slunce v konjunci s retrográdním Merkurem a nám se tak ukazuje pravda a pravé tváře lidí. Někdy je najednou tady i to, co jsme nechtěli vidět. Teď už chápeme a rozumíme, jen  to však neumíme uchopit, vše příjde ve správný čas...

Luna je dnes také pohlazena Venuší, máme šarm, charisma. Ženám to nesmírně sluší a muži je mohou obdivovat. Rozhovory jsou vedeny přátelskou můzou,jsou čisté, a plné radosti, lze se i přes elektrické energie snadno domluvit. Máme chuť něco podniknout, něco změnit, aby se ona radost usadila navždy v našem srdci.

Blíží se páteční úplněk se zatměním Luny, ti z nás citliví již jej vnímají nyní. Co přinese, jaké odkryje tajemství či úkryt? Tím se necháme překvapit :-) Není radno si cokoli důležitého domlouvat či podepisovat smlouvy. Na to si počkejme do příštího pondělí.

Krásnou pohodovou středu přeji.

Nezapomeňme, že i tady nízko, jsme přece jen dotknuti oblohou.