Lunární předpověď středa 13.dubna 2016

13.04.2016 08:16

 

Na nebeské klenbě dnes vane svěžest, jarní větřík, sluneční svit a pohoda. My, jako lidské bytosti s tím rezonujeme: jak nahoře, tak dole. Planety vykreslili krásný trigon mezi Merkurem, Lunou a Neptunem. Před námi jsou velmi milé setkávání, jsme schopni se domluvit. Stavidla se otevírají a my začínáme všechno vyprávět, svěřujeme se se svými pocity. Někdy se totiž snažíme říct úplně něco jiného - ale nic víc. Díváme se se na okolnosti špatně.

Vnímejme, že vzduch, který kolem nás proudí je jako knihovna a záznamy každého odvysílaného slova, každé vyřčené věty v něm zanechávají otisk napořád...

Dnes máme možnost podávat žádosti, myšlenky a nápady přicházejí na světlo. Dobré obchody, příznivé cesty jsou před námi. Obdivujeme umění, tanec, spisovatelský duch a kreativitu.

Stále je velmi přesná souhra mezi mužskou a ženskou energii, spontánnost a tvořivost a osobní přitažlivost. Vztahy jsou příjemné, vznikají sympatie.

Díky velkému zemskému trigonu dnes dáváme věcem formu s pevnými kořeny, bezpečným ukotvením.To, co dnes vytvoříme bude mít trvalou hodnotu. Máme velkou poporu, jsme praktičtí, pracovití...

Nenechávejme však řešení věcí na večer, to se totiž už budeme pohybovat ve sféře Pluta a Urana. Vše by mohlo být jinak myšleno, ukřivděno a pod nátlakem.

Myslím, že máme před sebou milý den, tak si jej nenechejme zkazit.