Lunární předpověď středa 12.října 2016

12.10.2016 08:58

 

Máme před sebou středu, je zahalená v mlžném dešťovém mraku. Planety ukazují svou tvář také ze zvláštní mlžné clony. Měsíc mění své znamení každých dva a půl dne. Je nejrychlejším světlem na obloze. Mění tekutiny, energii a připravuje vývoj. 

Dnes Luna doslova prolévá vodnářské vody, které byly aktivní v ranních hodinách, pravděpodobně jsme je zaspali, jako šípkové růženky. Ve dvě hodiny ráno se Luna objala se svým vládcem Uranem a mohla přinést krásné sny o létání, vynálezech, vizích a inspiracích.

Nyní je na obzoru " prázná Luna", ztělesňující vlákno života s lehkostí a nevinností. Vysílá poznání - nic z toho nebude. Setkání, která máme domluvená se ruší a nic nejde kupředu. Proto nebuďte zklamaní. Je to v pořádku.

Odpoledne se konečně Luna odpoutá a vpluje do znamení Ryb. Citlivost a zranitelnost je dobré využít pro umělecké projekty. Melancholii, náladám a splínům nedovolíme k nám vstoupit. Raději se necháme pohladit vůněmi, zvuky a romantikou v Rybách.:-) Mystikou, šalbou a mámením "jak říká básník".

Voda se tlačí do všech koutů a my ji můžeme využít k harmonické očistě. Koupele a horké lázně nás zvou do své náruče. Voda zabezpečuje proudění, léčení a relaxací. Je spojená s přírodou, se soumrakem, se západem, s Měsícem a Venuší...

 

Krásný podzimní den.