Lunární předpověď středa 11.ledna 2017

10.01.2017 20:06

 

Měsíc se při krásné podívané na včerejší noční oblohu jevil jako nádherná mince. Kulatil se v měšci hvězd a oznamoval, že se blíží zítřejší úplněk. Někteří citlivější jedinci o něm vědí už delší domu. Nálady, nejistota, emoce, nespavost a pocit, kdy se necítíme ve své kůži, jsou téměř jistotou úplňkových dnů, ale ušlechtilá podívaná na tohle světlo, nám to vynahradí.

Co nám tedy dnes přinese?

Luna vstupuje do Raka a zabydlí se v něm po následující dva dny. Dny otevírají vůni domova, lásku a bezpečnou náruč. Luna se spojuje s Lunárním uzlem a Venuší, čeká nás umělecké a estetické cítění, niterní jednání, ženskost, příslib pomoci a podpory na každém kroku. Jedním z klíčových témat blížícího úplňku je porozumění toho, co nám osud v minulých dnech nabídl.

Na nebi probíhá sextil Marse v Rybách s Plutem v Kozorohu a v nás tak rozvíjí příliv energie, odvahu a razantní jednání.Víme s jistotou, co je správné. Pokud chceme, můžeme vzít veškerou svou sílu a využít ji pro dobrou věc. Při hlubším pohledu, dnes tolik populárním se objevuje značná role lásky a sexu, milostných záležitostí a samozřejmě nauka o kráse a zdraví.

Při svém putování noční oblouhou můžeme kromě paní Luny zahlédnout i spanilou Venuši - koketní krasavici s držícím zrcadlem v ruce. Je vysoko na obloze a my se tak můžeme kochat její spanilostí. Připomíná nám, že krása, radost a láska jsou důležitou součásti života k němuž i hodně vtipu patří...