Lunární předpověď sobota 9.12.2017

09.12.2017 10:47

 

 

Měsíc prochází ohnivým Lvem a v nás rozněcuje vášeň, sílu, odvahu. 

Mars dnes vstupuje do Štíru

 

Slunce je po celý měsíc ve Střelci a prosvětluje kruhy života, odkrývá skrytá poselství a uspokojuje hloubavé duše. Jeho dotek v čase předvánočním ukazuje na velkou potřebu žít v lásce, v kreativitě a touze nalézt své poslání.

K méně příznivým vlivům patří Neptun, který pomalu uvolňuje sevření se Sluncem. Celý týden jsme jim byli zahalení jako v mlze. Jeho vliv byl neobyčejně silný. Noci byly bohaté na zajímavé sny a vize. Zlodějíčci, klam, chaos, zmatek a neschopnost se vyjádřit, nám velmi svazovali ruce.

Ve své bláznivé fantazii jsem se i já ptala sama sebe, kde jsou meze a kdy konečně příjde řád a pořádek. Neharmonické postavení Neptuna učí abychom poznali své hranice a rozlišovali, co je důležité. Je potřeba být obezřetní, abychom nenaletěli, zvláště v čase adventu.

Za silný moment se považuje vstup Marse do Štíra dopoledne před desátou. Přináší zvýšený tok energie v těle, schopnost regenerace. Vede do hlubokých uliček houževnatosti, erotiky a rozkoše. Martický princip je žhavý, rychlý a ostrý. Je zde však také druhá strana  Marse ve Štíru a tou je bezdůvodné podezírání, veliká žárlivost a manipulace. Mars je hybatelem jakýchkoliv vznětlivých situací a dokáže jít až na dřeň svých sil. 

Vláda zimy už nám začíná, přibývá spousta práce a stresu, vánoční bilancování je tady. Važme si těchto dní, protože zvonky už hrají a nebem se ozývá melodie sounáležitosti, setkání srdcí, pochopení a naděje.

 

S Láskou 

Petra