Lunární předpověď sobota 18.11.2017 Novoluní ve Štíru

18.11.2017 08:10

 

Novoluní ve Štíru s tajemnou symbolikou

 

Ještě dopoledne se dnes ukončuje fáze Luny, určitý časový cyklus, kdy lunární světlo ubývá a my jsme v symbolické tmě. 

Po poledni vrcholí novoluní ve vodním ženském znamení (12:43SEČ), kdy se Luna spojí do sepětí se Sluncem.

Slunce je světlo denní oblohy a Měsíc je světlo noční oblohy. Dvě světla, muž a žena, jin a jang, chlad a teplo,něžnost a ostrost, měkkost a pevnost, měsiční a slunečná část v nás vrcholí ve své fázi. Luna se dostává před Slunce a spojují se spolu v jeden celek. Přináší spojení se sebou, ale i s druhými, pomáhá proplout životem s radostí.

Dnešní novoluní je ve Štíru, vše je tedy pod vládou Pluta, nejtajemnějšího vládce celého vesmíru, a my přebíráme jeho vlastnosti a schopnosti.

Jaké jsou, to posuďte sami. 

Pluto představuje ve starý mýtech a legendách osud - předivo času a dávné volání, které zní napříč věky.

Vyvolává události, které se objevují u každého z nás jindy a jinde na časové ose.  Záměr, né však ten, který toužíme mít, ale ten, který dávno v pískách času byl pro nás vytvořen se uskutečňuje. Platí zde zákon zachování energie. Kudy prochází plutonská štíří energie, tudy čistí. Signály drouho zrají, někdy to nechceme vidět ani slyšet. Měsíc ve Štíru vyvolává intuici a mimosmyslové vnímání, jak u mužů, tak u žen. Vše je intenzivnější, vášnivější, s bouřlivými city, hraniční sexualitou a tajemnější. Máme sílu a odhodlání prosadit své zájmy a nevzdávat se. 

Novoluní je časem očisty, cítíme vzpomínky. Je den k překonání překážek se schopností regenerace. Dobíhají staré procesy a nabíhají nové. Mars kvadrát Pluto nás do všeho budou velmi mocně tlačit, ale o tom až zítra, kdy je apekt přesný...

Dnes to navzdory vnitřním pocitům vypadá na lenošení, užívání si pohodlí a povídání s přáteli. Návštěva starých míst a připomínka historie, může dnes kralovat. 

 

Je dobré využít energie správným směrem.

Přeji krásný očistný Nov a hezkou sobotu.

 

Petra