Lunární předpověď sobota 12.března 2016

12.03.2016 10:02

 

Dnešní sobotní psaní hvězd se na nebi projevuje ve jménu našeho již známéno Neptuna, který proplouvá svými nekonečnými hlubinami. Dá se říct, že jsme v útrobách veleryb, protože k planetám, jež se nacházejí na nebi v Rybách se přidala i Venuše, která je velmi silná. Jsme velice vnímaví, ale také zasnění a nepozorní.

Snění, touhy, přání jsou vzkazy, které vysílají Ryby. Umění, něha, krása a láska v jakékoliv podobě s ochotou podělit se a pomoci druhým. Dveře jsou otevřené a můžeme vstoupit do mentálního světa, do světa tvorby a inspirace. Máme osobní kouzlo: muži charisma a šarm, ženy půvab a noblesu. Emoce a prožívání jsou zesíleny, jen pozor, abychom se v nich neutápěli a neobětovávali se zbytečně těm, kdo prosí o milost. Zbystřete vy, co bloudíte mimo realitu. Na obzoru jsou velmi aktivní podvody, rozmrzelost a neuchopitelnost.

Venuše je štědrá a dává vše...srdce útočí na rozum, možná stačí být... jen být a nechat své srdce bít.

Na zem nás vrací Luna, která putuje znamením Býka, jemuž však panuje také Venuše, která nám pomáhá se stabilizovat, ujasnit si plány za harmonických podmínek. S Neptunem v provázání na Merkura se ukazuje cesta k naději, že vše, co se událo v posledních dnech, bude mít šťastný konec. V dáli je také cítit Slunce v Rybách v opozici na Jupiter, kdy se můžeme předvádět a ukazovat, jak jsme dobří se sklonem k přehánění, kdy kašleme na pravidla. Mars se nám odkutálel do sféry Střelce a projevuje se v touze po dobrodružství, zájmu o filosofii a mystiku.V těchto dnech se zkusme jenom dívat, mít oči i své srdce otevřené.

Přeji milý a pohodový víkend.

PS: nevím jak vy, ale já se vrhám po hlavě do říše Neptuna a otevírám se spisovatelským můzám.:))

Horoskop připravila Petra Radová