Lunární předpověď sobota 11.února 2017

11.02.2017 12:00

 

Den po stíňovém úplňku je plný pohlazení, pomoci, srdce může zpívat radostí.

Je ukončen další cyklus, který spustila Luna. Vše vyvrcholilo úplňkem. Často si myslíme, že je potřeba udělat nějaký čin, pnutí v nás, doslova nedá spát. Mnohdy stačí jen vykonat vnitřní práci. Pokud se otevřeme tomu, co je nové, velmi rychle se rozpustí staré projekty, které neslouží ničemu. Sobota je nesena krásnou atmosférou, kterou posílá k nám dolů Jupiter v příjemné vazbě na Slunce. Svou vlastní vnitřní silou můžeme měnit svět. Víme, co máme dělat. Stačí jen odhodlání, plavat s proudem.

Luna se spojuje se Saturnem, Jupiterem a Lunárním uzlem.  Božský tým nás vede pracovat s portálem rovnováhy. Je dobré si uvědomit, že jsme to my, kteří máme bezpečně pod kontrolou vše, co prožíváme. V každém okamžiku se děje tolik věcí, jen velmi málo si všeho všímáme.

Lunární uzel neboli Dračí hlava s Lunou vyvolává setkání, která jsou pro nás velmi příznivá. Můžeme na nich vyrůst. Luna je péče, výživa, stabilita a starost o svou rodinu, kde se pomáhá na každém kroku. 

Měsíc odpoledne po půl třetí putuje na území pečlivé, starostlivé Panny. Máme cit pro detail, zodpovědný přístup. Atmosféra přeje soustředění, drobným úpravám, uklízení a pozornosti vůči své rodině. 

Jsme v době mezi zatměními( další zatmění, které tento cyklus ukončuje je 26.února 2017), proto je vhodné pečovat o své zdraví, jak tělesné, tak duševní. Můžeme začít půst, úklid, péči o své tělo a krásu v jakýchkoliv směrech. Můžeme začít měnit své hodnoty, stačí jen správný pohled do sebe.

Hezky nám to bylo nachystáno.