Lunární předpověď pondělí 9.května. 2016

09.05.2016 08:34

Nebeský obraz

Pondělí  je ovlivněno velmi sílným nebeským úkazem, a tím je přechod Merkura přes Slunce. Viditelné bude v odpoledních hodinách mezi 13-17hodinou. Země se seřadí s Merkurem a Sluncem do jedné přímky.

Přichází k nám vhled do vyšší pravdy, Slunce prozáří a osvítí naší mysl, vědomí, cíle, vize v budoucnost. Může dojít k důležitému prozření, prozumění věcem, které jsme dosud nechápali. Obraťme se na ptačí učitele, pochopme že skutečný směr cesty je nejlépe vidět z výšky a pokud vycházíme ze svého srdce, jsme neomezení.

Slunce a Merkur v trigonu na Jupiter dává schopnost vymyslet, domluvit a pochopit se navzájem. Dobrá nálada s kapkou štěstí a vtipem nás doslova okouzlí. Jupiter nabírá ten správný směr, kde se konečně začíná dařit i ve věcech, které zkoušely naší trpělivost.

Tyto krásné a velmi důležité konstelace doprovází Neptun s Venuší v trigonu na Jupitera. Tajnosti mužů a žen, muž v ženě a žena v muži přicházejí na světlo. Nastává harmonie mezi mužskými a ženskými energiemi, polarizace. Láska dostává pevnější a hlubší vhled, otevírá se srdce a city, jsme v úžasu.

Tyto aspekty dnes ukazují na úžasnou romantiku, šalbu a mámení. Jsme zamilovaní, všichni jsou pro nás krásní a úžasní. Jsme v prožitku, který neznáme. Ženám to sluší, mají jiskru v oku a muži to dokážou ocenit. 

Máme možnost zažít úžasný den...