Lunární předpověď pondělí 6.června 2016

06.06.2016 09:19

 

Vysoko na nebi plují cáry mraků a pondělní den na nás shlíží, působí a promlouvá...

Víkend utekl v rychlém sledu, pro někoho byl rušný, nervozní a vzrušující. Uvolnila se spousta tlaku a pnutí. Nyní ještě doznívá sepjetí velkého kříže, jenž u vybraných jedinců přináší nepříjemné zkušenosti, která nesou poselství k růstu. Vytváří se nátlak udělat změnu. Víme, že změna je vývoj.

A tak k nám promlouvají planety a celý hvězdný systém, tlačí na nás různými metodami, abychom se vyvíjeli. Myslí to s námi dobře, jen naše činy a reakce, jsou mnohdy jiné a matoucí. Pamatujme, že těžkými okolnostmi jsme vedeni k probuzení své vnitřní síly.

Luna je od rána ovlivňována citlivým Rakem a probouzí v nás romatické a zasněné tóny. Rak je však také znamením kardinálním a na prvních stupních si vše umí dobře spočítat. Promlouvá k nám touha něco dokázat a jít si za ní. 

V čem je ukryto čertovo kopýtko je retrográdní Mars, který se potkává ve svém zpětném chodu s hvězdou Algol - Gorgónou Medusou, podle starých pramenů " ten kdo se setká s pohledem Medúsy, navěky zkamení". Moc nám k tomu nepřidá dnešní datum, který obsahuje tři šestky. Stůjme tedy pevně nohama na zemi, tady a teď, buďme opatrní v činech, protože tahle záludná hvězda s bojovným Marsem může vyvolat něco urputného, silového, natlakově manipulativního. V lepším případě: odhodlání jít si za svým i přes sebezapření, či návrat do minulosti, protože Mars je stále retrográdní.

V úvodu jsem se zmiňovala o dnešní přesné vazbě Slunce s Venuší. Je to vymazlený aspekt plný harmonie, vábení a mámení. Za stabilnějších okolností se považuje za to nejlepší a nejmírumilovnější, co můžou planety nabídnout: požehnání a laskavé příjemné pohlazení. U někoho zamilovanost a lásku silnou jako trám.Jenže... Slibuje mnohé, ale nakonec nás nechá v planém očekávání. Láska se tváří jinak a my jsme zklamaní. Tohle umí velký kříž tvořen z Jupitera, Saturna a Neptuna, svým vlivem ozařuji dobrodejné Slunce s Venuší. Tento jev dnes na nebi není viditelný neboť Venuše je schovaná za Sluncem.

Dejme tedy dnešnímu dni příležitost, aby se stal nejkrásnějším dnem našeho života.

Miluji citáty od Wericha s jeho moudrými výroky. S jedním se s Vámi podělím: "Mít rád lidi a milovat je, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. Kdo myslí jen na sebe, ochudí jiné o sebe, ochudí sebe o jiné, zakrní a zahyne."

Mějte krásné a milé pondělí...