Lunární předpověď pondělí 4.ledna 2016

03.01.2016 20:46

 

Přesto že mrazy až praští, panuje dnes vášnivá nálada, skrývající se pod povrchem.  Luna včerejšího večera vstoupila do znamení Štíra a zůstane v něm nadcházející dva dny.  S touhle lunou si pečlivě držíme svůj vnitřní svět, objevuje se hlubší stránka Štíra, do které nejde vidět. Pamatujeme si každé ublížení či křivdu. Máme náladu, podle aktuální situace, která se moc nevylepšuje díky volnému kvadrátu mezi Merkurem a Marsem, stále je třeba být opatrní na slova, jež jsou rychlá, upřímná a někdy mohou až omráčit. Máme však dost sil a pevných nervů, o než se můžeme opřít a čelit těmto výzvám. Věci se dají do pořádku.  A hulvát… ten ať se jde léčit.

Cítíme doteky intuice, náhle se vynořují naše instinkty, a je jen na nás, jak porozumíme signálům. Přichází pomoc při odkrývání tajemství.

Znamením Štíra putuje nejen Luna, ale vstoupil do něj také ohnivý Mars. Jde o souboj energií. Probouzí se v nás odvaha neohroženého bojovníka, dokonale ovládající vlastní zbraně. Je vhodná doba zaměření se na plnění vlastních snů. Objevuje se to, co chtějí všichni muži: dobýt, získat rozkoš a vystoupit do výšin. Obchází tady vášeň, sexualita a žádostivost. Stopa škorpióna v nás však může zanechat horečnaté onemocnění, záněty a mnohé operace. Vhodná je opatrnost na záněty močového měchýře, pohlavních orgánů, vznik hemeroidů. Tento den bude určitě zajímavý.

Horoskop připravila Petra Radová