Lunární předpověď pondělí 31.července 2017

31.07.2017 14:19

 

Na nový týden sedá jasná sluneční zář. 

 

Minulý týden se uklízelo na nabi a v planetách je konečně čisto.

 

Víkend ovlivnil ohnivý Mars navazující na Slunce i Lunu. Střety, konflikty a umíněnost nás ničili. No co, jenom jsme sklízeli...

Trošku tomu pomáhala Venuše na Uranu, která doslova hladila přátelstvím, radostí a dobrou náladou. Nabízela se chuť zažít dobrodružství v lásce i v pohybu. Pokud jsme však nezažili vášnivou letní lásku a výbuchy extaze, budeme si muset počkat až hvězdy nabídnou příznivější konstelace. Prozatím se energie vyčerpaly. Je čas na něco stabilnějšího a hlubšího.

Poslední červencový den se s námi loučí vstupem Venuše do znamení Raka, krátce před pátou večer. Co od ní můžeme očekávat? Ve chvíli, kdy Venuše pluje Rakem, přichází příliv citů, důraz na rodinu, děti, obětavou lásku a pečovatelství.Vytváříme teplo domova, zahřívá nás a přináší radost. Narůstá intuice a citlivost, nacítění se jeden na druhého. Zažíváme roztomilá setkávání a romantické procházky. Nepodléhejme citovému vydírání, přecitlivělosti a výčitkám.

 

Projekt "Venuše v srdci" budeme prožívat po celý srpen.

 

Na nebi je Luna ve Štíru, setkává se s Neptunem a Plutem. Nálada dnes může být zasněná, hloubavá a ospalá. Proto vsaďme na vnitřní spokojenost, na tvoření, na lásku a na vděčnost. Léto je v plném proudu a my si jej můžeme užívat plnými doušky se svými milými a blízkými. 

 

Užívejte nádherné světlé letní dny, oslavte dožínky a sklízejte...:)