Lunární předpověď pondělí 27.června 2016

27.06.2016 08:35

 

Nad ránem se přesně v půl páte vytvořil krásný sextil Merkura s Uranem, jenž nám přináší  komunikační a mentální schopnosti. Jsme schopni mít nápad, domluvit se a vše uskutečnit. Provětrejme mozkové závity. Merkur posel Bohů se konečně v pátek vymanil z opozice Saturna a Neptuna. Snad nám nebudou chybět ony tíživé a nepříjemně zatížené dny. Jsme schopni o všem mluvit, ale konečně i něco dělat...

 Venuše vytvořila krásnou vazbu s Neptunem, jsme líbání můzami, nacházíme se v okouzlení, inspirace k nám promlouvají. Vnímáme plodnost duše a s ní se otevírají místa, dotýkající se vztahů, intuice, lásky, krásy a umění.

Planeta Jupiter s Plutem přinášejí dobré úmysly, které se spojují s vůlí a vytrvalostí. Velkorysost se snoubí se sílou osobnosti. Nacházíme svou sílu a vnitřní záři.

Luna přechází přes poslední stupně znamení Ryb, opouští stálici Scheat, tak trochu záludnou a podivnou paní a dostává se v 9hod do vlivu energického a horoucího Berana. Buďme opatrní, co k nám přichází něco pod povrchem je jinak než jak se tváří. Lunarní rošáda potom pokračuje zapeklitým kvadrátem těchto dvou světel po dvacáté hodině večerní. Poslední lunární čtvrť. Hra dvou šprýmařů se světly začíná...nenechejme se jimi vyvést z míry. Vždyť přece za každým mrakem se nachází světlo a ostatní hvězdné vazby působí lákavě a krásně.

Inspirativní poklidné pondělí přeji Všem...

Petra