Lunární předpověď pondělí 25.dubna 2016

24.04.2016 20:53

 

Luna dnes putuje znamením Střelce, má velkorysý a ochotný pohled, jen je bohužel v kvadrátu na Neptuna, což v nás způsobuje únavu, marnost s pocitem, že se nebe zatáhlo. Neptun je navíc napojen na Mars z něhož se kouří a vzniká mlžná pára. Táto mlha vytváří zvláštní nepřirozené jednání člověka, chyby, nervozita, šizení a podvůdky. Buďme vnímaví a opatrní, abychom něco nepřehlédli. Nechme mluvit můzy.

Stále je kvadratura mezi Jupiterem, Saturnem a Neptunem, kdy jsme rozrušení, nejistí a plní prázdného smyslu. Nebeské dění však dnes vytváří nový trigon mezi Sluncem, Jupiterem a Plutem. Potrvá do května. Jupiter je retrográdní, nahlížíme zpět s možností nalézt přesah do duchovních záležitostí, pohled na svět se mění. S pochopením řádu věci a prožitým poznáním a upevněním do každodénního života se otevíráme novému vědomí. Jak vpluje a zapůsobí nesmírná síla tohoto mocného trigonu je u každého jinak. Zabouchnout dveře se nám asi nepovede. Každý jsme na unikátní cestě sebeobjevování.

Důvěřujme životu, bez toho nejde jít dál, vše ač to tak nevypadá má smysl a příčinu. Jsme na tom správném místě. 

Nebeské činění přebírají síly bojovné stálice Antarés, přes kterou prochází Luna. Máme moc a sílu, bořit, ale i tvořit. Venuše se činí a ještě stále jde cítit vazba k Uranu, vznikají nová zajímavé přátelství, lásky a obchody, které ovšem mohou velmi brzy také skončit. Může se v nás projevit netrpělivost a zbrklost, buďme opatrní.

Užijme si dnešní vysokovibrační energii, necháme se překvapit, kam nás zavedou naše kroky a s čím se potkáme...

Obdarujme někoho úsměvem a se svou vnitřní sílou uskutečňujme. Krásné pondělí přeji.