Lunární předpověď pondělí 23.10. 2017

23.10.2017 08:54

 

Dnešní ráno se probouzí do jiné atmosféry. Včera se s námi Slunce ve Vahách rozloučilo, přesto i nadále Venuše stále dominuje a ovládá i Marse, který včera vstoupil do Váh.

Hlavní změnou dnes je Slunce, které v 7:28 vstoupilo do znamení Štíra. Je pravda, že Štír nemá moc dobrou pověst pro svou žarlivost, konfliktnost, kritičnost, drsnost, hrubost, manipulativnost a urputnost. Často nedokáže odpustit a chce se pomstít. Křivdy si drží hluboko v sobě. Umí si počkat na správný okamžik a tehdy zaútočí a bodne právě, když to nejméně očekáváme.

Mají však také můj obdiv pro svou vytrvalost, obchodní talent a cit pro peníze. Vytrvalost se týka také lásky - když miluje, nikdo mu lásku nevymluví. Oplývá vášněmi, ale nedává je na sobě znát. 

Štíři jsou mistři ve výzkumu, v lékařství a v léčení. Ovládají strategii, odkrývají tajemství a hledají pravdu. Najdeme mezi nimi velmi silné duchovní bytosti.

Co přinese období Štíra ostatním? Bude zkrátka vše silnější, intenzivnější, vášnivější a tajemnější. Bouřlivé city, silná intuice, schopnost napojit se na signály a rozumět znamením, které jsou jindy uzavřené.  Můžeme proniknout až někam do hlubin a to, co vnich najdeme zvládneme mistrně využít. Dostáváme sílu a odhodlání prosadit své zájmy a nevzdávat se.

K řešení budou věci mezi nebem a zemí, téma života a smrti, karmické vztahy. Oslabeny mohou být ledviny, močové cesty, pohlavní orgány. Mohou vznikat záněty a křeče.

Vztahy, intimita, práce, zdraví a rodinné záležitosti, vše budeme velmi intenzivně žít! Budeme vnímat, chápat, ale i konat. Užívejme si to. Máme to jen jednou za rok. Úžasné mystické zážitky nás rychle posunou kupředu v našem osobním růstu.

Stojí to za to!