Lunární předpověď pondělí 22.ledna 2018

22.01.2018 09:26

Horoskop 22.ledna 2018

Luna v Beranu

Začátek týdne je pod vlivem zpomalení, a to i přesto, že již Vodnář otevřel dveře nových možností, zdá se že to nejde. Jsme totiž stále pod mocí Kozoroha. Luna míří k Saturnu jehož příběh vypráví o osamělosti, smutku a odložení, zejména dnes odpoledne. Říka, že budeme muset ještě něco udělat, vrátit se, ujistit se, že to co děláme más opravdu smysl a hodnotu.

Vraťmě se tedy k Luně, která dnes v půl osmé ráno překročila hranici Ryb a vstoupila do temperamentního a spontánního Berana. Míjela také stálici Scheat – hvězdu, která nese jedovatost a intriky. Zejména dopoledne se mohou dít podivné věci, záludné, nečekané a zvláštní komplikace. Stále se na nás valí mnoho povinností a samá práce. V Beranu jsme netrpěliví, přímí, ohniví a impulsivní.

Směs těchto různých energií vylaďuje spojení Slunce ve Vodnáři s Venuší. Je to zajímává, krásná kombinace, příjemný prvek, který opravdu velmi mile utěšuje. Doprovází nás ženská energie, vášnivé experimenty, dobrodružtsví, elegance, vkus a spoustu žhavých jisker.Užijme si je.