Lunární předpověď pondělí 20.února 2017

20.02.2017 09:02

 

Z astrologických výšin se dnes snáší inspirace, která je plná neklidu, vnitřního pnutí, nervozity, stresu a unáhlených reakcí. Planety ukazují na silné pracovní nasazení, kdy jsme schopni dělat více věcí najednou.

Mars v Beranu jde do kavadrátu na Pluta v Kozorohu. Dva škůdci, kteří způsobují válečnou atmosféru, nátlak, ovládání, manipulaci a sílu. Mohou se projevit skryté temné síly člověka, bezohlednost a tvrdost. Na pořadu dne mohou být úrazy, havárie a jiné lahůdky. Buďme obezřelí... Aspekt dává dary v té nejryzejší podobě, ale také sobecké touhy a prosadit se za každou cenu. Naše smysly jsou silně stimulovány. 

Luna prochází Střelcem, nemáme stání, stále nás to někam táhne, dlouho nevydržíme na jednom místě. Otevíráme se všemu, co přichází. Luna je navíc v poloviční vzdálenosti mezi Plutem a Merkurem. Naléhavost, nespokojenost, náladovost a vážná témata k přemýšlení. 

Jupiter ve Váhách v opozici na Uran v Beranu k nám promlouvají již delší dobu a vyvolávají nepříjemnosti s překvapením v partnerských a mezilidských vztazích. Střídá se důvěra, očekávání s frustrací, krizí a šokovými reakcemi. Dnes a zítra jsme schopni najít řešení a domluvu, jak z toho ven. Vnímání a schopnost zamyslet se nad jiným názorem, komunikace, pohoda, porozumění, velkorysost, jsou stezkou ven.

Později odpoledne je Luna ovlivněná Uranem a zasévá v nás dobré myšlenky, nápady, ztělesňuje inspiraci  a pravdu. Jupiter slibuje pomoc a větší pochopení pro vše, co se děje kolem nás. 

 

Přeji krásné pondělí s disciplínou, sebekázní a srdcem na pravém místě