Lunární předpověď pondělí 20.března 2017

20.03.2017 09:39

 

Nastáva Jaro.

Alespoň podle astrologie. Slunce opouští znamení Ryb a vstupuje do Berana v 11:29 středoevropského času... Celý svět dostává nový impuls v okamžiku jarní rovnodennosti, kdy Slunce přechází přes rovník a my cítíme proměny přírody a její moudrost.

Během jarního dne se Luna dostává na Saturn a kolem páté odpoledne přejde do svého domovského znamení Kozoroha. Může se objevit nenaladěnost, únava bez příčiny a malátnost. Ale tak už to chodí přechodem z Ryb do Berana zmiňováno výše. Letošní rok je podpořen Saturnem. Pokud se pokusíme využít jeho kvality, můžeme poznat své hranice a naučit se rozlišit, co je důležité. Záležitosti, které nás omezovaly se upevňují a dostávají svůj správný tvar. Každé dílo, potřebuje vhodný rám. Luna v Kozorohu nese poselství moudrosti. Opřít se můžeme o tradice, zkušenosti, které nám předali naši předci.

Uran je mezi reterográdní Venuší a Marsem, snaží se rozhýbat téma lásky.  Nesou sebou lásku a silnou vášeň. Začínáme intenzivněji cítit a prožívat. S Uranem se nedá plánovat a o náhody je postaráno. Před námi je svět, který je mnohem krásnější a barevnější, než se zdá... 

Vypadá to, že počátek jara bude velmi intenzivní a ohnivý, nesoucí pečeť lásky.

 

 

" Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. Kdo myslí jen na sebe, ochudí jiné o sebe, ochudí sebe o jiné, zakrní a zahyne".

Jan Werich