Lunární předpověď pondělí 18.dubna 2016

17.04.2016 21:19

 

A kolo se stále točí...

Je tady poslední den vlády Slunce v Beranu, jehož výchozí bod ukazuje, kam se můžeme vydat.

Beran nám přinesl svědectví nových začátků, oddanosti pro věc, nadšení, motivaci a smělost. Za jeho vlády jsme mohli hledat naší samostatnou identitu. Snad jsme se naučili jít a konat.

Zítra pomyslné žezlo v podvečerních hodinách převezme znamení Býka, jehož úloha je věci udržovat, nalézat svou hodnotu. Je symbolem plodnosti a síly.

Na vesmírném kole se objevuje zemský trigon mezi Lunou v Panně, Merkurem v Býku a Plutem v Kozorohu. Udržuje tvar a stabilitu a poskytuje bezpečné útočiště, pro vše vytvořené.

Pondělním ránem se roztáčejí kola snů, nejvíce to jiskří mezi Venuší a Marsem. Vznikají sympatie, spolupráce a nové smlouvy. Smyslnost a žár vnímáme podprahově téměř všude. Bohyně lásky a plodnosti však pokukuje po Saturnovi,vyzývá jej k tanci. Dává vzniknout lásce, která může vydržet věky.

Flirt, úlet a románek na jednu noc, někomu může učarovat.Téma lásky doléhá k našemu sluchu, tělu ,srdci i duši.

Nechme se obejmout smysly, jež se pod těmito aspekty rozvíjí. Užijte si doteky, masáž, aromaterapii a něco dobrého do úst. Kochejte se krásou zahrady, léčivými silami přírody. Souzněte se svým tělem s jeho potřebami a dovednostmi.

Krásný energický den přeji...